TEL:+90 312 236 00 60
About Us

Forza Teknik Mühendislik

Forza Teknik, tüm dünyada faaliyet göstermeyi amaçlayan dünyanın önemli mühendislik kuruluşlarından birisi haline gelmeyi hedeflemektedir.

Forza Teknik dünya genelinde profesyonel yönetici, uzman ve teknik eleman istihdam etmek, bu insan kaynağı aracılığıyla mühendislik, müşavirlik, proje yönetimi, finans, bakım ve işletim hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir.


Vizyonumuz

  • Müşterilerimizin başarılarına artı değerler katarak sektörde hızla ilerlemelerini sağlamak.
  • Değişen müşteri beklentilerini en iyi ve en hızlı şekilde cevap vermek.
  • Kaliteli ve minimum maliyetleri hizmet sunmak için uzman personellerimizi her zaman en kötü koşullara hazırlamak ve teknik yapımızı sürekli dinamik tutmak.
  • İmkanlarımızı en etkili ve en verimli şekilde kullanabilmek.
  • Rekabet gücümüzü, performansımızı, bilgi ve tecrübelerimizi en üst düzeye çıkararak sorumluluk sahibi bulunduğu sektöre pozitif katkılar sağlayan uzman bir şirket olarak hizmet etmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ile yapmış olduğumuz karşılıklı sözleşmelerde taahhüt ettiğimiz hizmetleri, etik kurallarımızı, yürürlükteki yasaları ve şirket prensiplerini de uygulayarak, öngörülmüş olan süre ve bütçe içerisinde talep edilen standartlar ile teslim ederek müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.